tv3.lv

”Man jau ir aptuveni 300 eiro sods!” Sūkstās par policiju, kas soda daudzstāvu nama iedzīvotājus

2019. gada 2. decembrī 19:35

Alvis šā gada sākumā atgriezās no dzīves Vācijā un apmetās Ķengaragā. Kā jau padomju tipveida mājām, arī šai ēkai nav pietiekami liels stāvlaukums, kur ietilptu visu iedzīvotāju spēkrati, tādēļ spēkrati tiek novietoti arī turpat pie kāpņutelpām.

Puisis norāda, ka policijā vēršas tikai viens no kaimiņiem, kurš dzīvojot pirmajā stāvā un pie kura logiem automašīna tiek novietota. Alvis ir pārliecināts, ka tas pats kaimiņš, kurš regulāri saucot policiju, uz viņa automašīnas virsbūves atstājis vairākas švīkas un sabojājis arī spoguļa mehānismu.

Alvis
Regulāri saņem sodus

Protokoli jau diezgan daudz ir salasījušies. Kopā soda naudās jau jāmaksā ap 300 eiro. Policija tikai atbrauc un soda, nevis atrisina šo situāciju. Viņi varētu izrunāties ar izsaucēju, lai viņš izstāsta, kur ir tā problēma. Tās mašīnas nevienam netraucē, mājā dzīvo forši cilvēki. Tikai vienam kaimiņam tās mašīnas traucē.

Sastaptie iedzīvotāji neizsaka pretenzijas par automašīnu novietošanu pie kāpņu telpām. ”Es nezinu, kādēļ viņi sauc policiju. Es nesaprotu, kā tās mašīnas var traucēt. Es nesaprotu,” raidījumam “Bez Tabu” norāda sastaptā Jeļena.

Pieklauvējot pie Alvja norādītā dzīvokļa loga, to atver kāds vīrietis, kurš noliedz, ka jebkad būtu vērsies pie policijas šajā jautājumā, taču atzīst, ka automašīnām šajā vietā neesot jāstāv.

Alvja kaimiņš

Kāpēc mašīnām šeit būtu jāstāv? Tā ir piebrauktuve avārijas dienestiem. Nekādu jautājumu. Mašīnām šeit nav jāstāv. Mēs vispār nesaucam policiju.

Gada laikā pie Alvja nama likumsargi fiksējuši 16 pārkāpumu protokolus. ”Šajā gadījumā skaidri redzams, ka tas ir trotuārs, jo to atdala apmale. Iedzīvotāji sūdzējušies dažādu iemeslu dēļ. Lielākoties par to, ka automašīnas novietotas uz ietves vai apstādījumos,” stāsta Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Lāsma Zemene.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mājas iedzīvotāji tiek aicināti uzstādīt atbilstošas ceļa zīmes, lai automašīnu novietošana pie kāpņu telpām būtu atļauta.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm