Mangaļsalā kravas automašīnu šoferi bezkaunīgi ignorē ceļazīmes, apdraudot pārējos satiksmes dalībniekus

2022. gada 29. novembrī 17:00

Mangaļsalas iedzīvotājiem katru vakaru, dodoties mājup, nākas stāvēt pamatīgā sastrēgumā. Autovadītāji ir satraukušies par savu drošību, jo nākas apbraukt ceļa malā novietotās kravas mašīnas.

Mangaļsalas iedzīvotāja Natālija ir spiesta katru vakaru stāvēt sastrēgumā, jo ceļa malā rindām stāv kravas mašīnas. Viņa novērojusi, ka auto ir novietoti sākot ar Mangaļsalas un Stāvvadu ielas krustojumu.

Arī vietējā veikala pārdevējas ir pamanījušas, ka smagās mašīnas traucē ne tikai autovadītājiem, bet arī gājējiem pārvietoties. Turklāt vietējos mulsinot šoferi, kuri dodas nokārtot dabiskās vajadzības māju pagalmos.

Satiksmes departamenta pārstāvis Jānis Vaivods gan norāda, ka visas nepieciešamās ceļazīmes ir uzliktas, taču tāpat šoferi tās klaji neievērojot.

Uzrunājam smagās automašīnas šoferi Jāni, kurš saprot, ka traucējot satiksmei. Taču šāda situācija ir izveidojusies, jo esot jāgaida, kad varēšot iebraukt ostā nodot kravu. Arī Jevgēnijs, kurš gaida savu kārtu, skaidro, ka citur nav, kur apstāties.

Rīgas pašvaldības policija (RPP) regulāri apsekojot Mangaļsalu. RPP pārstāvis Toms Sadovskis norāda, ka kopā ar ostu un attiecīgo uzņēmu meklējot risinājumu.

Arī ostas policists Valdis Voins atzīst, ka problēma esot zināma un šoferus kontrolējot, lai viņi ievērotu distanci. Esot bijusi iecere veidot stāvlaukumu, taču līdz realizācijai ideja tā arī nav nonākusi.

Ostas pārstāvis mierina Mangaļsalas iedzīvotājus, ka tuvākajā laikā šoferiem nav paredzēts vest kravu.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm