“Mans dēls bija vienīgais bērns uz klāja.” “Tallink” piekāpjas un ļauj latviešu ģimenei atgriezties Zviedrijā

2022. gada 4. augustā 9:21

Pirms diviem gadiem Maritas ģimenes plānus atgriezties dzīvesvietā Zviedrijā pasažieru pārvadājumu kompānija “Tallink” kā ar nazi nogrieza Rīgas ostā, liedzot vietu uz klāja trīs gadus vecajam dēlam. “Tallink” solīja ģimenei atmaksāt naudu par biļetēm, taču Marita “Bez Tabu” atklāj, ka epopeja ar nokļūšanu Skandināvijas valsti izvērtusies krietni citādāk.

Turpinot saziņu ar “Tallink” pēc iepriekšējā Bez Tabu sižeta, uzņēmums naudas vietā tomēr ļāva visai ģimenei kāpt uz klāja. Tiesa gan, arī līdz konkrētajam reisam Marita no vairākiem uzņēmuma darbiniekiem saņēma atšķirīgu informāciju.

Marita atminas, ka trīsgadīgais dēls bija vienīgais bērns uz klāja. Un “Tallink” darbinieki metuši ziņkārīgus skatus, acīmredzot jau zinot Maritas rūgto pieredzi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Marita

Es pat līdz pēdējam brīdim, pirms arī mēs braucām ar mašīnu uz kuģa un bijām pie tā lodziņa, līdz pēdējam brīdim es vēl domāju, ka vēl arī var būt tā, ka mūs nepalaiž. Tiešām, tā ka līdz pēdējam brīdim, kamēr es nebiju uz kuģa, neticējām, ka mēs aizbrauksim.

Šoreiz gan Latvijā nav neviena “Tallink” pārstāvja, kas varētu atbildēt uz “Bez Tabu” jautājumiem. Tā vietā kompānija lūdz sazināties ar “Tallink” preses cilvēku Igaunijā. Un arī tur “Bez Tabu” labāk redz ejam nekā nākam, proti, “Tallink” ieskatā, kopš Maritas gadījuma lērums ūdens aiztecējis un vispār neesot īsti jēgas celt ārā no dzelmes vecus enkurus.

Katri Link
AS “Tallink Grupp” komunikācijas direktore

Es patiesi neredzu jēgu “Toreiz un tagad” stāstam, jo šobrīd nav “Tallink” prāmju satiksmes no Rīgas vai jebkuras citas vietas Latvijā, nav arī kuģu satiksmes, par kurām runāt. Un šobrīd nav arī nekādu ceļojumu ierobežojumu. Protams, situācija var kuru katru brīdi atkal mainīties, ja piedzīvosim jaunu Covid-19 vilni un valdības atkal lems par ierobežojumu pastiprināšanu.

Pasažieru pārvadājumus uz un no Rīgas “Tallink” plāno atsākt vien nākamgad. Tikmēr Marita līdz uzņēmuma paziņojumam par reisu iesaldēšanu paguva apdedzināties vēlreiz. Jau janvārī iegādātas biļetes vasaras atvaļinājuma braucienam uz Rīgu, taču martā kompānija paziņoja par “aiziešanu” no Latvijas. Tad arī nācās piedzīvot aizķeršanos ar naudas atmaksāšanu.

Žurnālists
Medijos pavadīti vairāk nekā 14 gadi. Uzskata, ka katrs stāsts un problēma ir iespēja sabiedrībai atgādināt par dažādām dzīves situācijām, kas var skart jebkuru no mums. Strādājot, rod iespēju ne tikai risināt problēmas, bet arī pamācīt citus labākai ikdienai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm