tv3.lv

“Nekāda prieka no mašīnas!” “Skandi Motors” kliente norāda uz spēkrata “raustīšanos”, salons nespēj to konstatēt

Rīdziniece Jolanta dzimšanas dienā saņēmusi jaunu “Hunday” markas automašīnu, kura iegādāta “Skandi Motors” auto salonā. Par dāvanu bijusi ļoti priecīga, taču prieks sācis mīties ar bēdām, kad spēkratam parādījušās tehniskas problēmas.

2019. gada 14. oktobrī 19:31

Automašīnas īpašniece Jolanta stāsta, ka spēkrats sācis “raustīties”  – neatkarīgi no tā iesāc vai jau brauc, spēkrata raustīšanās parādoties kā zibens no skaidrām debesīm. Ar sūdzībām par automašīnas tehnisko stāvokli vairākkārt vērsusies “Skandi Motors” salonā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jolanta
stāsta par automašīnu

No rīta mašīna ļoti kratās. “Skandi Motors” uzskata, ka man kaut kas rādās. Iznāk, ka mans vīrs arī nav normāls, jo viņš raustīšanos arī ir konstatējis.

Līdz šim Jolantas vēršanās “Skandi Motors” beigusies bez rezultāta – automašīnas salona eksperti norādījuši, ka problēmu nespēj konstatēt. Jolanta uz tikšanos ar raidījumu “Bez Tabu” paņēmusi līdzi paprāvu kaudzi ar vēstulēm. Par gadījumu ziņojusi Patērētāju tiesību aizsardzības centram un policijai. Visi kā viens atbildes vēstulēs norādījuši, ka pārkāpumus attiecīgajā situācijā nesaredz.

“Bez Tabu” situāciju komentēt aicina arī “Skandi Motors”. Viņi klientes izteiktos pārmetumus uzskata par subjektīviem un nepamatotiem, tāpēc vēlas izvairīties no kamerās un uz raidījuma jautājumiem atbild rakstveidā.

“Skandi Motors”

Sadarbība ar konkrēto klienti vienmēr bijusi balstīta uz sadarbības principu un iedziļināšanos klientes pieteikto sūdzību būtībā. Radušos domstarpību pamatā ir klientes un SIA “SKANDI MOTORS” servisa speciālistu atšķirīga izpratne par to, vai klientes automobilim ir konstatējami trūkumi dzinēja darbībā. Esam vairākkārt veikuši automobiļa dzinēja tehniskā stāvokļa diagnostiku, tomēr klientes pieteiktās neatbilstības nav apstiprinājušās. Esam snieguši klientei detalizētu informāciju par automobiļa tehnisko stāvokli, kā arī nodrošinājusi ar dokumentāciju, tāpēc klientes izteiktos pārmetumus uzskatām par subjektīviem un nepamatotiem.

“Auto asociācijas” valdes loceklis Ingus Rūtiņš norāda, ka jaunu spēkratu pircējiem jārēķinās, ka tehniskas ķibeles var piemeklēt ikvienu braucamo. Tas, kas ir atšķirīgs, – pērkot jaunu automašīnu nevis lietotu, ir auto salona apņemšanās risināt tehniskas problēmas, ja tādas garantijas laikā notiek, taču, lai tās labotu, tās ir jākonstatē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ingus Rūtiņš
“Auto asociācijas” valdes loceklis

Skaidrs, ka serviss ar klienti turpina meklēt risinājumus, ko situācijā darīt. Ja klientam tomēr liekas, ka kaut kas ar mašīnu nav kārtībā, bet serviss uzskata, ka ar mašīnu viss ir kārtībā, tad vienīgais risinājums, kas paliek, ir neatkarīga ekspertīze.

Arī “Skandi Motors” aicinājis klienti vērsties pie neatkarīga eksperta, kurš varētu konstatēt, ka automašīnai ir tehniski defekti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm