“Nekādas empātijas pret šoferiem!” Divi paralēli būvdarbi Deglava ielas pārvada apkaimē sadusmo rīdziniekus

2022. gada 29. novembrī 20:23

Rīdzinieki neizpratnē, kāpēc Augusta Deglava ielas pārvada apkaimē, kur satiksme Austrumu maģistrāles būvniecības dēļ jau tā ir gausa, ziemā paralēli uzsākti citi remontdarbi. Rīta stundās pārvada šķērsošanai šoferi tērē pat nepilnu stundu.

Austrumu maģistrāles būvdarbu dēļ satiksme pirms Augusta Deglava ielas pārvada ilgstoši ir gausa – transportlīdzekļiem jādrūzmējas vienā joslā. Nesenā pagātnē paralēli šiem būvdarbiem otrpus pārvadam (netālu no Daugavas stadiona) uzsākti citi remontdarbi – lietusūdens kanalizācijas komunikāciju nomaiņa. Šo darbu dēļ jau tā lēnā satiksme rīta stundās kļuvusi vēl daudz gausāka. Nu pārvada šķērsošana rīta stundās var aizņemt nepilnu stundu (“Bez Tabu” komanda remontdarbu zonā sastrēgumā pavadīja 45 minūtes). Par diviem savstarpēji nesaistītiem un vienlaikus notiekošiem darbiem sašutuši ir daudzi, pārliecinājās raidījuma komanda, uzklausot sastrēgumā dirnošo šoferu sūdzības un lasot sašutuma caurstrāvotus ziņojumus “Bez Tabu” redakcijas e-pasta kastītē.

Madara
autovadītāja

Satiksme centra virzienā vienā joslā pāriet tieši pie autobusa pieturas, kur noris ļoti intensīva sabiedriskā transporta plūsma. Lai šķērsotu tiltu rīta stundās, nepieciešamas vismaz 35-40 minūtes!

Transportlīdzekļi, braucot centra virzienā, nesen uzsākto remontdarbu dēļ drūzmējas vienā joslā, kur sabiedriskajam transportam ir pietura. Pikti ir arī autobusu pasažieri, jo sastrēgumu dēļ sabiedriskais transports atpaliek no grafika.

Raivis
autovadītājs

Nekompetence! Kā sanācis tā, ka pilsētas būvdarbu plānotāji paraksta darbu atļaujas visam pēc kārtas, bez jebkādas empātijas pret šoferiem. Nepabeidzot būvdarbus vienā posmā, darbus sāk veikt 300 metrus tālāk un atkal ierobežo satiksmi!

Uzklausītie rīdzinieki uzskata, ka darbu uzsākšana ziemā nav prāta darbs, daudzi bažījas, ka ziemas laikapstākļos uzrakto ielas segumu nevarēs atjaunot, tāpēc drūzmēšanās vienā joslā varētu ieilgt.

Noskatoties sižetu, uzzini, kāpēc paralēli uzsākti otri remontdarbi, kā arī to, kad satiksmi divās joslās varētu atjaunot.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm