“Pilnīgi “afigeļi”?!” Invalīdu stāvvietas meklējumi pie “Arēna Rīga” beidzas ar sodu

Brīdī, kad liepājnieks Vadims vēršas “Bez Tabu”, lai izklāstītu nepatīkamo starpgadījumu pie “Arēna Rīga”, šeit notiek pasaules čempionāts hokejā. Protams, automašīnu stāvlaukums, kas ir konkrēto notikumu epicentrs, apjozts ar žogu, un tur transportlīdzekļus pašreiz novietot nemaz nevar.

Liepājnieks gan galvaspilsētā viesojās krietni pirms hokeja turnīra, “Arēnā Rīga” apmeklējot rokkoncertu.

“Man ir grūtības, man spēka nav… Man ir onkoloģija 4. stadijā,” Vadims izskaidro, kālab automašīnas vējstiklā izlikta invalīdu stāvvietas karte.

Vadims atminas, ka savulaik pie “Arēnas Rīga” stāvlaukuma bijusi paceļamā barjera un cilvēki, kuri regulēja satiksmi, kā arī pie “A” ieejas atradās invalīdu stāvvieta, tad šobrīd situācija, izrādās, absolūti citāda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Liepājnieks krustu šķērsu izbraukā visu stāvlaukumu, meklējot tā dēvēto invalīdu stāvvietu, taču visā plašajā asfaltētajā zonā no īpašās zīmes ne miņas. Vadims aizdodas pie arēnas darbiniekiem, kuri paskaidro, ka invalīdu stāvvietas nu atrodas citviet, norādot, kā liepājniekam līdz turienei aizkļūt.

Šis process kultūras baudītājam no Liepājas aizņēmis aptuveni 20 minūtes.

Jupis tevi rāvis, saka Vadims, jau pēc koncerta saņemot brīnišķīgu vēstuli no stāvvietas apsaimniekotājiem uzņēmuma “EuroPark”. Invalīdu stāvvietas meklējumi liepājniekam izmaksājuši apaļus 25 eiro.

“EuroPark”

Šajā autostāvvietā darbojas automatizēta sistēma, kur apmaksas kontrole tiek veikta, kamerām nolasot transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, un, ja netiek konstatēta kases automātā, ar “EuroPark” mobilo lietotni vai “Mobilly” veikta apmaksa, transportlīdzekļa turētājam vai īpašniekam tiek nosūtīts rēķins par piemēroto līgumsodu.

Uzņēmums paliek pie sava un norāda, ka autostāvvietas noteikumus varot izlasīt turpat pie arēnas vai mājaslapā. “EuroPark” labais žests ir pirmās 10 minūtes bez maksas, proti, ja šajā laikā neizdodas atrast vietu vai arī šoferis pārdomā, līgumsodu nepiemērojot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” komentārs:

Žurnālists
Medijos pavadīti vairāk nekā 14 gadi. Uzskata, ka katrs stāsts un problēma ir iespēja sabiedrībai atgādināt par dažādām dzīves situācijām, kas var skart jebkuru no mums. Strādājot, rod iespēju ne tikai risināt problēmas, bet arī pamācīt citus labākai ikdienai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm