Policija Rīgā soda šoferus, kuri automašīnas novietojuši pirms aizlieguma

8. septembrī 10:10

Ne Baldones ielas apkaimē, ne pastkastēs netika izplatīti brīdinājumi par gaidāmiem ierobežojumiem. Iedzīvotāji tika nostādīti fakta priekšā, ka nu iecienīta stāvvieta ielas malā tiek likvidēta.

Kristīne apkaimē ciemojas un laimīgas sagadīšanās dēļ izdevies izvairīties no soda kvīts saņemšanas. Braucot ikdienas darīšanās, viņa pamanīja būvnieku rosību. Vēlāk izrādījies, ka ielā uzstādīta ceļa zīme, kas liedz stāvēšanai novietot automašīnas.

Atgriežoties Baldones ielā, Kristīne konstatējusi, ka pie daudzu spēkratu vējstikliem piestiprināti paziņojumi par pārkāpumu. Autovadītājiem piemērots 40 eiro liels naudas sods par spēkratu atstāšanu neatļautā vietā.

Kristīne
izvairījusies no soda saņemšanas

Ap vienpadsmitiem, pusdivpadsmitiem varēja redzēt, ka te pie tā staba kaut ko ņemas. Kad atbraucu atpakaļ, viens vīrietis brīdināja, lai labāk mašīnu šeit nelieku, ka uzlikšot sodu. Paskatījos, ka uzlikta jauna zīme, visām mašīnām bija uzlikti sodi. Katrai mašīnai bija 40 eiro sods. Ja zīmi uzlika pusdivpadsmitos, pusotras stundas laikā atbrauca pašvaldības policija un visiem salika sodus.

Drosmīgākie iedzīvotāji esot zvanījuši Satiksmes departamenta darbiniekiem, taču dzirdīgas ausis nav atraduši. Pašvaldības policijā norāda, ka uz Baldones ielu devušies pēc izsaukuma saņemšanas.

Toms Sadovskis
Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis

Notikuma vietā redzējām, ka ir attiecīga ceļazīme, tādēļ arī sodi tika piemēroti. Ne visās situācijās mums ir informācija, kurā brīdī kura ceļazīme uzstādīta. Arī šajā gadījumā mēs nezinājām, vai ceļazīme šajā vietā ir nedēļu, gadu vai vairāk. Ja saņemsim iesniegumus par soda atcelšanu, sazināsimies ar Satiksmes departamentu, noskaidrojot, kad tieši ceļazīme uzstādīta.

Ja autovadītāji uzskata, ka sodīti nepamatoti, ar iesniegumu jāvēršas pašvaldības policijā. Zīmes uzstādīšanas iniciatori ir apkaimes iedzīvotāji, kuri ar lūgumiem vērsušies departamentā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jānis Vaivods
Rīgas domes Satiksmes departamenta vadītājs

Šīs ir nelielas apkaimes satiksmes organizācijas izmaiņas. Par tik nelielām izmaiņām mēs parasti nepaziņojam. Atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem otrā ielas pusē arī līdz šim nedrīkstēja apstāties un stāvēt. Iela nav pārāk plata, tādēļ bez pārbūves stāvēšana šajā ielā nav pieļaujama. Pretējā gadījumā mašīnas tiek noliktas vai nu ietves, vai zaļajā zonā.

Iedzīvotājiem turpmāk nu būs vēl grūtāk atrast brīvas stāvvietas apkaimē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm