Policijas degungalā! Šoferi ignorē likumsargu ekipāžu, “sarkano” gaismu un apdraud gājējus

Brīvības iela ir viena no noslogotākajām ielām galvaspilsētā. Lērums automašīnu, netrūkst arī gājēju, kuri ielas malā pacietīgi gaida luksofora zaļo – atļaujošo – gaismas signālu, lai varētu šķērsot ar transportlīdzekļiem pārpildīto ielu. Tomēr piektdienas, 13. janvāra, rītā krustojumā pie Gaisa tilta notiek absurds gadījums.

Valsts policijas darbinieki veic kāda ceļu satiksmes negadījuma reģistrēšanu. Tad luksoforā iedegas sarkanais -aizliedzošais – signāls. Par spīti tam un ignorējot faktu, ka tepat atrodas likumsargu ekipāža, vairāki autovadītāji klaji pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus un turpina savu ceļu neapstājoties. Tikai laimīgas sakritības dēļ neviens no gājējiem, kuri tobrīd drīkstēja šķērsot ielu, nepakļuva zem automašīnas.

Sociālajā tīklošanās vietnē “Twitter” publicēto video jau steidza komentēt lērums iedzīvotāju, apbrīnojot autovadītāju bezkaunību, kā arī policistu rīcību.

komentārs zem ieraksta

Kā vajadzētu būt: vēlāk ekipāžai būtu jāskatās video un visiem jāizsūta protokoli par braukšanu pie sarkanās gaismas. Kā būs: nu, ai, kāpēc ķēpāties, nekas jau tāds tur nebija. Sīkums.

Valsts policija “Bez Tabu” norāda, ka ir saņēmusi konkrēto videomateriālu. “Tā saturs tiek vērtēts, un tiks lemts par administratīvo pārkāpumu procesu uzsākšanu, kā arī tiks iegūta informācija no Valsts policijas transportlīdzekļa.”

Likumsargi arī informē, ka par braukšanu, ja luksoforā deg aizliedzošais signāls, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 6 līdz 28 naudas soda vienībām, tas ir – no 30 līdz 140 eiro.

Tiesa gan, grēko ne tikai autovadītāji. Apsekojot konkrēto krustojumu, pamanām kādu gājēju, kura tikpat klaji ignorē sarkano gaismu un gandrīz vai pakļūst zem riteņiem, runājot pa telefonu un neveltot pilnvērtīgu uzmanību drošai ceļa šķērsošanai.

Žurnālists
Medijos pavadīti vairāk nekā 14 gadi. Uzskata, ka katrs stāsts un problēma ir iespēja sabiedrībai atgādināt par dažādām dzīves situācijām, kas var skart jebkuru no mums. Strādājot, rod iespēju ne tikai risināt problēmas, bet arī pamācīt citus labākai ikdienai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm