Rīgā uzbūvē gājēju tiltu, ko nedrīkst izmantot

Pagājušā gada sākumā Rīgā, Ezera ielā, uzsāka gājēju tilta par dzelzceļa sliedēm būvniecību. Kā norāda iedzīvotāji, būvdarbi beigušies jau vairāk nekā pirms mēneša, taču tilts joprojām ir slēgts.

Brauktuve sliedes šķērso vietā, kur ostas vajadzībām organizē vilcienu sastāvu manevrus. To laikā, iedzīvotāji, kuri no tramvaja pieturas dodas mājup, spiesti savus plānus mainīt. Pārbrauktuve var būt slēgta līdz pat divām stundām, neviens iepriekš nevar prognozēt, kad un uz cik ilgu laiku tā tiks slēgta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Abās jaunuzbūvētā tilta pusēs uzeja uz gājēju tilta bloķēta ar žoga elementiem, tāpat uzstādītas arī ceļazīmes, kas liedz gājējiem turpināt ceļu.

Lai uzlabotu apstākļus gājējiem, pērn uzsākta gājēju tilta būvniecība. Apkaimes iedzīvotāji norāda, ka pēdējo reizi celtnieki objektā manīti pirms pusotra mēneša un darbi izskatās pabeigti, taču tilts joprojām iedzīvotājiem nav pieejams.

Mudīte
Mīlgrāvja iedzīvotāja

Šeit var nākties gaidīt pat divas stundas. Es parasti izvēlos iet līdz vilciena galam, pēc tam jānāk atpakaļ. Celtnieki uz tā tilta nav redzēti jau krietnu laiku, tur viss ir pabeigts.

“Latvijas dzelzceļā” šobrīd nevar pateikt, cik izmaksāja konkrētā gājēju tilta būvniecība, jo tas iekļauts dzelzceļa infrastruktūras modernizācijas projektā, kur kopējās izmaksas pārsniedz 20 miljonus.

Agnese Līcīte
“Latvijas dzelzceļa” pārstāve

Tilta būvniecība šobrīd ir finiša taisnē, vēl atlikuši pēdējie montāžas darbi. Pēc tam tilts vēl jānodod ekspluatācijā. Tie varētu būt vēl daži mēneši, šā gada pavasaris. Tilta būvniecība sākās pagājušā gada janvārī. Varbūt var likties, ka noslēguma fāze ir ieilgusi, bet tā nav. Šis projekts nav iekavējies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Līcīte atklāj, ka brīdī, kad tiks atklāts jaunais Sarkandaugavas pārvads pār dzelzceļu, šī pārbrauktuve satiksmei tiks slēgta.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm