tv3.lv

Rīgas dome gadiem ilgi ignorē ceļu uz labiekārtotu peldvietu Bolderājā

26. jūlijā 19:40

Rīgas dome peldvietas labiekārtošanu sāka jau pirms sešiem gadiem, pēdējos trīs gadus ceļš tika atstāts novārtā un tas ar kļuva aizvien sliktākā stāvoklī.

Sastaptie atpūtnieki visi kā viens norāda uz slikto ceļa segumu. Artjoms ar savu “Mercedes Benz” brauc lēnāk par visiem. Mašīna ir tik zema, ka katra bedre var izrādīties bīstama. “Tikai ar tanku šeit var braukt,” jokojas Artjoms.

Deniss uz Bolderājas karjera peldvietu brauc ar kvadriciklu un īpaši nežēlojas par bedrēm. Viņš gan izvairās uz peldvietu doties ar citu transportlīdzekli: “Kvadriciklam piemērots. Bet ceļš nav pārāk labā stāvoklī.”

Deniss un citi atpūtnieki spiesti braukt pa šo sliktā stāvoklī esošo ceļu, jo tas ir labākais piekļūšanas ceļš automašīnām labiekārtotai pludmalei Bolderājas karjerā.

Vietvara cer vēl šajā peldsezona piesaistīt būvnieku un uzlabot ceļa stāvokli.

Atpūtniekiem gan jārēķinās, ka pa gludu asfaltu arī turpmāk nevarēs braukt, šajā objektā tiks izmantoti citi risinājumi.

Andrejs Zilgalvis
Rīgas domes pārstāvis

Ceļš, protams, ir ļoti sliktā stāvoklī. To mēs apzināmies. Tas ir ielikts šīs sezonas remontu sarakstā kā prioritāte. Šobrīd ir pēdējais solis, lai līgums tiktu noslēgts un ceļa posms tiktu sakārtots. Asfaltu nevaram likt, jo zemes augšējai kārtai ir tuvu dažādas komunikācijas, līdz ar to tāda kardināla iejaukšanās nav iespējama. Būvnieks piedāvā dažādus risinājumus, domāju, ka iedzīvotāji būs apmierināti.

Šobrīd vēl nevar prognozēt, kad būvdarbi noslēgsies, jo līgums vēl nav apstiprināts.

Vietvara cer vēl šajā peldsezonā piesaistīt būvnieku un uzlabot ceļa stāvokli.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm