Rīgas dome un valsts gadiem ilgi nelabo bērnudārza piebraucamo ceļu

2022. gada 17. jūnijā 18:00

Edgars savu lolojumu uz dārziņu Pārdaugavā ved gadu. Viņš uzskata, ka vietvarai būtu jāizveido atbilstoša infrastruktūra, ko izmantotu kā bērnudārznieku vecāki, tā apkārtējo māju iedzīvotāji.

Pirmsskolas izglītības iestāde atrodas Raņķa dambī, lai pie tās piekļūtu, jābrauc pa aptuveni 100 metrus garu piebraucamo ceļu. Tas aptuveni uz pusēm pieder Rīgas domei, kā arī Latvijas valstij.

Gan Edgars, gan vietējie iedzīvotāji norāda, ka piebraucamais ceļš gadiem ilgi nav piedzīvojis uzlabojumus. Ceļa malā ļauts novietot spēkratus, kā rezultātā “pīķa stundās” nav iespējams to pilnvērtīgi izmantot. Lai nokļūtu uz izglītības iestādi, vecāki nereti izvēlas braukt pa blakus esošo pļavu. Tas palīdz izvairīties gan no bedrēm, gan pretim braucošiem spēkratiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Edgars
Vēlas uzlabojumus

Visi ved bērniņus vienā laikā. Trīs mašīnas brauc iekšā, divas brauc ārā, rodas tādas situācijas, ka mašīnas jāapbrauc pa tām bedrēm. Tiek bojātas mašīnas, cilvēki neapmierināti. Bērniņi staigā pa peļķēm, dubļiem. Kļūst tikai sliktāk. Dažreiz te brauc pat trīs, četrās joslās. Vai nu jāaizliedz mašīnu stāvēšana uz ceļa, vai pašvaldības īpašumā jāizveido skaists stāvlaukums.

“Bez Tabu” noskaidro, ka Rīgas dome beidzot sadzirdējusi iedzīvotāju palīgā saucienus. Drīzumā gaidāmas izmaiņas gan minētā ceļa posmā, tāpat gaidāmas arī satiksmes organizācijas izmaiņas.

Edīte Matuseviča
Rīgas domes pārstāve

Teritorijas labiekārtošanas pārvalde veikusi apsekošanas darbus. Jau šovasar ceļš tiks atjaunots, šobrīd notiek jau saskaņošanas process ar blakus teritorijas īpašnieku. Ceļš tiks atjaunos pilnā garumā. Tiks ierobežota stāvēšana, vēl tiks precizēts, kā to darīs. Idejiski – dienas laikā būs ierobežots stāvēšanas laiks, pa nakti bez stāvēšanas ierobežojuma.

Paredzams, ka darbi tiks uzsākti vasaras otrā pusē.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm