Saldus tehnikuma audzēkņi terorizē vietējos: lielā ātrumā traucas gar mājām

Sākoties jaunajam mācību gadam, saldeniekiem bail iziet ielā. Saldus tehnikuma audzēkņu dēļ iedzīvotāji jūtas apdraudēti.

Kalnsētas daudzdzīvokļu nama iedzīvotāja Inese novērojusi, ka Saldus tehnikuma audzēkņi katru starpbrīdi starp stundām steidz uz mašīnām, lai iztrakotos.

Pērn Ineses acu priekšā esot nobraukti vairāki kaķi, tai skaitā arī viņas četrkājainais mīlulis. Tāpat uzbraukts arī kādai seniorei.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iedzīvotāji jau kopš 2021. gada mēģinājuši saukt palīgā pašvaldību. Saldenieki tikuši sadzirdēti un krustojumā uzlikts “gulošais policists” un ātruma ierobežojoša zīme 30 kilometri stundā, bet tāpat satiksmes izmaiņas neaptur pārgalvīgos šoferus.

Arī uzrunātie tehnikuma audzēkņi piekrīt, ka skolas biedri mēdzot neievērot noteikumus, taču nezinot, kuri tie ir.

Tehnikuma direktore norāda, ka esot ar audzēkņiem runāts, taču kameras priekšā viņa atsakās komentēt situāciju.

Pašvaldības policijas priekšnieks Ivars Naumanis atklāj, ka ar trīs autovadītājiem veiktas pārrunas. Pērn vairāki pārgalvīgi šoferi esot jau sodīti, šogad gan vēl neviens. Tieši mūsu klātbūtnē policisti uzstādīja divas pārvietojamās novērošanas kameras, lai pieķertu agresīvos autovadītājus.

Pagaidām pašvaldības policisti nevar izkontrolēt pārgalvīgo šoferu braukšanas ātrumu, taču plānojot nākamā gada budžetu, par to domāšot.

Policisti lūdz iedzīvotājus turpināt ar viņiem sadarboties un iefilmēt ātruma pārkāpējus.

Valsts policijas darbinieki arī patrulēšanas laikā nav konstatējuši pārkāpumus, kas saistīti ar atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu minētajā krustojumā. Taču pārbaudes laikā ir konstatēti pārkāpumi, kas saistīti ar automašīnu tehnisko stāvokli, par ko uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm