“Šis risinājums ceļa segumam ir katastrofa!” Ādažnieki nikni par ielas remontu

2021. gada 24. augustā 15:45

Podnieku iela Ādažos pavisam nesen piedzīvojusi pārmaiņas – šeit tika veikts ceļa seguma remonts, izmantojot sīkas akmens šķembas. Tomēr vietējie iedzīvotāji nav mierā ar izvēlēto materiālu, norādot, ka tagad akmentiņi lido teju uz visām pusēm, trāpot gan automašīnām, gan garāmgājējiem.

Ielas braucamās daļas malā “Bez Tabu” novēro visai prāvu akmentiņu vezumu. To netrūkst arī gājēju ielas no ceļa tālākajā daļā un pat aiz tās – apstādījumos. Līdz ar to šķembas nolidojušas pat vairākus metrus, apdraudot teju visus satiksmes dalībniekus.

Netālu strādājošais Aleksandrs pats novērojis, kā akmentiņi pēc slaida loka trāpa pa ielas malā novietotajām automašīnām. Visvairāk Aleksandram žēl dārgo automašīnu saimnieku, jo pat neliels akmentiņš var radīt visnotaļ būtiskus bojājumus transportlīdzekļa virsbūvei un stiklotajām daļām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikmēr Liene, kura Podnieku ielā gan skrien, gan arī pārvietojas ar automašīnu, arī pieredzējusi situācijas, kad garāmbraucoša vai pretimbraucoša automašīna “uzceļ” akmentiņu. Savukārt Andris jūt līdzi skrituļslidotājiem, kuriem uzbraukšana uz akmentiņa var beigties ar kritienu.

Arī sociālajā tīklā “Facebook” tiek aktīvi kritizēts veiktais remonts Podnieku ielā.

vien neliela daļa no komentāriem sociālajā tīklā

“Šis risinājums ceļa segumam ir katastrofa – auto sabojāti, gājējiem akmeņi lido virsū. To, kas apstiprināja šādu risinājumu ceļa segumam, gribētos redzēt sejā un uzaicināt uz kopīgu pastaigu ar bērnu ratiņiem.”

“Jā, man arī ar saviem bērniem tagad ir neomulīgi iet pa Podnieku ielu, jo akmeņi lido uz visām pusēm.”

“Šo “vingrošanu” veic “Latvijas Valsts ceļi”! Ādažu domei ar to maz sakara. Kritika, pretenzija un neapmierinātība ir izteikta, taču Valsts ceļi to neņem vērā.”

“Latvijas Valsts ceļi” pārstāve Anna Kononova apstiprina, ka pilsētas teritorijā esošā Podnieku iela vienlaikus ir arī vietējās nozīmes autoceļš un atrodas valsts uzņēmuma bilancē. 2020. gadā šeit veica ceļa seguma atjaunošanu, izmantojot virsmas apstrādes tehniku. Tiesa gan, vēlāk tika konstatētas nepilnības un defekti, ko tad arī būvdarbu veicējs par saviem līdzekļiem esot novērsis šovasar.

Kononova gan noliedz, ka ceļa virsmas atjaunošanā izmantotais materiāls – šķembas – nav atbilstošs, un aicina autovadītājus tomēr ievērot atļauto braukšanas ātrumu vai pat samazināt to.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau pēc sižeta “Bez Tabu” saņēma vēsti, ka Podnieku ielā atkal rosījušies strādnieki, kuri veica ielas sakopšanas darbus, savācot izsvaidītos un liekos akmentiņus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm