tv3.lv

Šoferītis nikns: Jau atkal “sačakarēts” Deglava tilts!

Šonedēļ jau atkal ierobežota satiksme uz pavisam nesen rekonstruētā Deglava tilta, kas pilnvērtīgai satiksmei bija atvērts tikai nedaudz vairāk kā mēnesi.

13. janvārī 17:25

“Bez Tabu” skatītājs Raimonds ir neizpratnē, kādēļ jau atkal no četrām braukšanas joslām drīkst izmantot tikai divas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Raimonds
Autovadītājs

Tikai nupat pabeidza darbus uz Deglava tilta, bet jau atkal sāk remontēt. Kāpēc visus šos darbus nevarēja veikt vienā laikā? Kāpēc atkal slēdz divas joslas? Tas radīs pamatīgus sastrēgumus gan no rītiem, gan vakaros. Kādam Rīgas domē, šķiet, ir sveša darbu plānošana.

“Bez Tabu” pārliecinās par Raimonda teikto. Žurnālistu vizītes laikā Deglava tilta uzbrauktuvei Purvciema pusē satiksmei atvēlēta viena josla, tāda pati situācija ar nobrauktuvi. Objektā redzama ceļu būves tehnika, kā arī uz ceļa uzstādītas norobežojošās zīmes.

Rīgas domes Satiksmes departamentā stāsta, ka šajā vietā notiek Austrumu maģistrāles izbūves darbi, kas nav saistīti ar iepriekšējiem darbiem, kad tika rekonstruēts Deglava tilts.

Jānis Vaivods
Rīgas domes Satiksmes departamenta vadītājs

Nākotnē ir paredzēts, ka no Deglava tilta varēs nokļūt uz Austrumu maģistrāli, kā arī otrādi. Šobrīd ir jāpiecieš satiksmes organizācijas izmaiņas. Tas tiek darīts nākotnes vārdā. Šos darbus nevarēja darīt vienlaikus ar iepriekšējiem, jo tie ir divi dažādi projekti, divi dažādi būvnieki. Ja to darītu vienlaikus, tas varētu novest pie tā, ka tilts būtu jāslēdz pilnībā. Mēs izvēlējāmies modeli, ka no sākuma notiek vieni darbi, saņemot finansējumu, tika uzsākti arī otri. Austrumu maģistrāles būvniecībai finansējums tika saņemts tikai pagājušajā gadā. Tas ir valsts grants minētā objekta realizācijai.

Saņemot apstiprinājumu būvprojekta realizācijai, tika izsludināts iepirkums, uzsākti būvdarbi.

Provizoriski satiksme pie Deglava tilta būs ierobežota līdz pat šā gada beigām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm