tv3.lv

"Tā vairs nav mana mašīna!" Pēc vizītes servisā sastopas ar jaunām problēmām

Metāla apstrādes speciālists Artūrs Priede pie raidījuma “Bez Tabu” vērsies vairākus mēnešus pēc tam, kad no servisa saņēmis savu automašīnu. Oktobrī servisā konstatēts veicamo darbu saraksts. Artūrs tiem piekritis un norādījis, ka “pie vienām sāpēm” var nomanīt arī sajūgu un spararatu.

2021. gada 26. februārī 10:00

Saņemot zvanu, ka mašīna ir kārtībā un nepilnības novērstas, Artūrs esot devies spēkratam pakaļ. Redzētais viņu pamatīgi pārsteidzis, tādēļ nolēmis to iemūžināt. Vīrieša video redzams, ka transportlīdzeklis pamatīgi dūmo, tāpat Artūrs arī zem motora pārsega esot saklausījis savādas skaņas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Artūrs Priede
Nav apmierināts ar servisa darbu

Kad tika nomainītas detaļas, saņēmu zvanu no servisa, ka ir aizķeršanās, nebūs mašīna tik ātri gatava. Esot uzlikuši nepareizo spararatu. Gribot dabūt spararatu “pie dziesmas”, viņi sākuši darboties ar ēteriem. To atzina paši. Pēc tam viņi uzlika pareizo. Tagad jūtu, ka tā vairs nav mana mašīna. Problēma ir tāda, ka, mainot spararatu, uzlika nepareizo. Kā man dažādi cilvēki saka, mēģinot to iedarbināt, var būt nodedzināti gredzeni, sadedzināti klaņi.

Darbus veikušā uzņēmuma vadītājs Oskars laipni sagaida “Bez Tabu” komandu servisā, kurā viesojās arī Artūrs. Servisa vadītājs atzīst, ka sākotnēji tika izmantota neatbilstoši detaļa. Kļūdu labojumu serviss veicis par saviem līdzekļiem. Risinot dūmainības jautājumu, iesaistīts cits serviss.

Oskars stāsta, ka Artūrs ir drauga brālēns, tādēļ klientam uzticējis savu spēkratu, kamēr tiek remontēts transportlīdzeklis. Oskara spēkrats esot atgriezts bojātā stāvoklī. Klientam tiek piedāvāts pārbaudīt dzinēju citā servisā. Ja atklāsies, ka vainīgi ir Oskara meistari, remonta izmaksas tikšot segtas. Šādam variantam Artūrs nepiekrīt.

Oskars
Servisa vadītājs

Mainot spararatu, nav saskares ar eļļas gredzeniem. Šīs detaļas savstarpēji nav saistītas. Spararatam ir apkārt zobiņi, kas lasa aizdedzi. Nepareizajam spararatam zobiņi bija nobīdījušies, tādēļ aizdedze to nelasīja. Mēs devāmies uz citu servisu, lai meklētu, kas ir noticis mašīnai. Diagnostikā uzrādījās, ka ir problēma ar turbīnu, to mēs neremontējām. Tāpat bija aizdomas, ka jāmaina eļļas gredzeni. Automobilim ir izgriezti visi ekoloģiskie filtri, ir taisnā izplūde, tādēļ arī varētu būt dūmainība.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrā norāda, ka Artūram jādodas uz citu servisu un jāgūst oficiāls apstiprinājums, ka remontdarbu laikā transportlīdzeklis ir bojāts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm