tv3.lv

Trīs gadi un kaudze naudas “kaķim zem astes” jeb Brasas tilta remonta epopeja

Brasas tiltu jaukt nost negrasās, tikai modernizēs un pielāgos. Pirms trim gadiem tas skanēja patiešām optimistiski. Tomēr pēc iepriekšējā “Bez Tabu” sižeta dome un departaments mainīja kažokus uz nebēdu. Visbeidzot, tiltu slēdza satiksmei, atļaujot pārvadu izmantot tikai sabiedriskajam transportam, bet tagad arī tam liegts izmantot šo arhitektūras veidojumu.

Un kā gan citādāk, ja daļa Brasas tilta tomēr nobrucināta, bet atsevišķas vietās konstrukcijas elementi tik tikko turas kopā.

Rīgas domes Satiksmes departaments tilta rekonstrukcijas aizkavēšanos skaidro ar uzietajiem apbedījumiem pārvada pakājē – kopumā pārapbedītas teju simt cilvēku mirstīgās atliekas.

Pretēji sākotnējiem centieniem saglabāt tilta esošās konstrukcijas tagad zināms, ka pārvads iegūs jaunu veidolu un būs par vienu metru augstāks.

Līdz ar to iepriekš iztērētā nauda tilta rekonstrukcijā atstāta kaķim zem astes, domei turpinot guldīt miljonu pēc miljona no pašvaldības maciņa. “Šobrīd paredzētā cena ir nedaudz virs 13 miljoniem eiro,” nosaka Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Jānis Vaivods.

Departaments tic būvnieku sacītajam, ka Brasas tilts būs gatavs nākamgad.

Žurnālists
Medijos pavadīti vairāk nekā 14 gadi. Uzskata, ka katrs stāsts un problēma ir iespēja sabiedrībai atgādināt par dažādām dzīves situācijām, kas var skart jebkuru no mums. Strādājot, rod iespēju ne tikai risināt problēmas, bet arī pamācīt citus labākai ikdienai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm