tv3.lv

“Vai tiešām nevar ratus atdot uzreiz?” Māmiņa dalās ar rūgto pieredzi Rīgas lidostā

Bez Tabu skatītāja Liene lidostā “Rīga” piedzīvojusi nepatīkamu pieredzi. “Man ir deviņus mēnešus vecs bērns, un mēs bieži ceļojam. Rīgas lidosta ir vienīgā lidosta, kur bērnu ratus atdod ar bagāžu, nevis, kad izkāpj no lidmašīnas. Kāpēc?” jautā skatītāja.

“Es un visas citas māmiņas nes savus nabaga bērniņus un rokas bagāžu pa trepēm augšā un lejā, un cauri pasu pārbaudei. Visām rokas līdz grīdai. Vai tiešām nevar ratus atdot uzreiz?” turpina Liene.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bez Tabu vērsās lidostā “Rīga”, noskaidrojot kārtību, kā notiek bērnu ratiņu nodošana un saņemšana.

Ilze Salna
lidosta “Rīga” pārstāve

Iespēju pēc lidojuma saņemt bērnu ratiņus uzreiz pie trapa vai kopā ar bagāžu galvenokārt nosaka konkrētās aviokompānijas bagāžas izsniegšanas noteikumi – tie nosaka kārtību, kādā pasažieri saņem tieši uz borta nogādāto speciālo bagāžu, tai skaitā bērnu ratus. To var ietekmēt arī lidostas termināļa konkrētās daļas infrastruktūras specifika (piemēram – kāpņu un liftu pieejamība – vecākiem var nākties kāpt pa kāpnēm ne tikai ar mazuli rokās un rokas bagāžu, bet arī ratiem, ja konkrētajā sektorā nav pieejams lifts). Taču ikvienam vecākam, kurš ceļo kopā ar mazuli, ir iespēja gan izmantot lidostas nodrošinātos bērnu ratiņus, kas atrodas visā terminālī, gan arī savlaicīgi pirms lidojuma pieteikt bezmaksas asistenta pakalpojumu (PRM serviss), kas palīdzēs gan nokļūt uz gaisa kuģi, ja lidojat prom no Rīgas, gan sagaidīs atlidojot. 

Žurnālists
Medijos pavadīti vairāk nekā 14 gadi. Uzskata, ka katrs stāsts un problēma ir iespēja sabiedrībai atgādināt par dažādām dzīves situācijām, kas var skart jebkuru no mums. Strādājot, rod iespēju ne tikai risināt problēmas, bet arī pamācīt citus labākai ikdienai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm