“Viņi mani vienkārši pasūtīja dir**!” Šoferim liek maksāt par jau citam pārdotas automašīnas atstāšanu stāvvietā

Valdemārs vēl pērnā gada 13. decembrī pārdod sev piederošo “BMW” markas automašīnu. Liels bija rīdzinieka izbrīns, saņemot vēstuli par neapmaksātas stāvvietas rēķinu.

2021. gada 19. februārī 19:25
Voldemārs

Saņemu šitādas muļķības no “EuroPark”. Ierakstītu vēstuli, ka ir jāsamaksā stāvvieta. Labi, man tās mašīnas daudz bijušas. Atcerējos, ka tā ir dēlam iedotā mašīna. Es viņam zvanu un prasu, kad mēs to pārrakstījām. Iegājām CSDD iekšā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) elektroniskajā vidē Valdemārs vēlreiz pārliecinās, ka “BMW” transportlīdzekļa īpašuma tiesības nodotas 13. decembrī plkst. 18.27.

Valdemārs akcentē, automašīna pārdota 13. decembrī, bet stāvvieta ir 18. decembrī.

Piecas dienas pēc automašīnas īpašnieka maiņas tiek izrakstīts rēķins par stāvvietas izmantošanu vienā no Mūkusalas Biznesa centra laukumiem. Acīmredzot rēķins netiek apmaksāts, jo stāvvietas apsaimniekotājs – “EuroPark” – uzsāk parāda piedziņu, tiesa gan, vēršoties pie iepriekšējā īpašnieka.

Par autostāvvietas pakalpojumu izmantošanu no Valdemāra tiek pieprasīti nepilni pieci eiro. Savukārt darījuma apstrāde un rēķina piegāde pat izmaksā vairāk nekā autostāvvieta – 5,37 eiro. Kopā ar nodokli Valdemāram tagad esot jāmaksā 12,50 eiro.

Valdemārs

Sūtīju viņiem no e-CSDD izdruku. Viņi mani pasūtīja vienkārši “dirst” un teica, ka ir jāsamaksā.

Uzņēmuma “EuroPark” darbinieks atbildes vēstulē norāda, ka dati par transportlīdzekļu īpašnieku tiek iegūti no CSDD uzturētā Transportlīdzekļu un to vadītāju Valsts reģistra. “Europark” uzskata, ka automašīnas īpašnieku maiņa neesot notikusi, taču CSDD norāda pretējo.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

CSDD pārstāve Ilze Šipkēviča norāda, ka Valdemārs un jaunais automašīnas īpašnieks elektroniskajā vidē veikuši korektas darbības, kā rezultātā ir izdarīta transportlīdzekļa maiņa.

SIA “EuroPark Latvia”

Šobrīd nav pieejams skaidrojums, kāpēc, saņemot informāciju no CSDD uzturētā reģistra, kā transportlīdzekļa īpašnieks bija norādīts rēķina saņēmējs. Esam veikuši atkārtotu informācijas pieprasījumu. Tāpat esam arī sazinājušies ar klientu un informējuši, ka rēķins tiks novirzīts transportlīdzekļa ieguvējam.

CSDD pārstāve uzsver, ka reģistrā uzreiz uzrādās jaunākā informācija, tādējādi kļūdu pieļāvuši stāvvietas apsaimniekotāji.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm