tv3.lv

“Trīs mēnešus viņi nespēj sakārtot savu grāmatvedības sistēmu!” Ziepniekkalna iedzīvotāji nav apmierināti ar mājas apsaimniekotāju

Ziepniekkalna apkaimē četrstāvu dzīvojamās ēkas iedzīvotāji īpaši pēdējā pusgada laikā apsaimniekotāju darbā saredz “robus”- neapmierinātību rada nepamatoti augstās izmaksas rēķinā un vienaldzīgā attieksme no atbildīgajiem!

Liene
slikti vērtē apsaimniekotāja darbu

Vasarā tika veikta arī mājas vispārējā stāvokļa apsekošana, rezultātā tik daudz problēmu mājās, tās izmaksas ir neadekvāti milzīgas. Šīs problēmas viena pēc otra, tajā skaitā arī ūdens patēriņa starpības. Es visu maksāju, tāpēc uz mani vispār neattiecas šie parādi. Nav saprotams, kā tāda starpība radusies.

Lai arī vairākkārt mājas pārvaldniekiem jautā, kad problēmas novērsīs, likstas nebeidz rimties, dzīvokļu īpašniekiem nesaprotot ne rīta, ne vakara!

Liene
slikti vērtē apsaimniekotāja darbību

Trīs mēnešus viņi nespēj sakārtot savu grāmatvedības sistēmu. Rēķinus nav iespējams apmaksāt veikalā, jo svītrkodi nedarbojas. Man tagad rādās aprīļa rēķinā, ka ir parāds par februāri, kaut gan tas ir nomaksāts pastā. Tas ir apburtais loks.

Kaimiņos dzīvojošā seniore uzskata, ka uzņēmumā valda nesakārtotība, ņemot vērā paveikto darbu kvalitāti!

Biruta
nesaprot, par ko maksā

Ziemā pienāca rēķins – 26 eiro no katra cilvēka par sienu krāsošanu. Es varētu labāk nokrāsot! Kā arī par atkritumu izmaksām – esmu viena pati, man ir maz atkritumu.

Ilmājas ielas 1 apsaimniekotāji gan attaisno nevajadzīgu paziņojumu sūtīšanu, to darot tikai nepieciešamības gadījumā, kad jātiek galā ar parādniekiem! Savukārt daži traucējumi pakalpojumu sniegšanā gan ir piefiksēti!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gatis Roze
“Civinity” pārstāvis

Klientiem ir iespēja apmaksāt rēķinus veikalu kasēs, izmantojot svītrkodu. Iepriekšējā periodā ir bijušas tehniskas problēmas ar svītrkodiem, ka nav iespējas to apmaksāt, bet esam to nokārtojuši un šobrīd šādai problēmai nevajadzētu būt.

Cenu pieaugums visā valstī kopumā ir viens no faktoriem, kas pamatīgi ietekmē redzēto ikmēneša rēķinā!

Gatis Roze
“Civinity” pārstāvis

Ja klientam ir aizdomas, ka ūdens patēriņš ir nesamērīgi liels un ja pašam šķiet, ka nav izlietojis šo daudzumu, ir iespēja pašam uzstādīt skaitītāju, kurš būs derīgs četrus gadus. Konkrētajā adresē ļoti mainīgi ir lielgabarīta atkritumi, ka paši iedzīvotāji saved dažādu iedzīvi pie mājas un tad ir jāpasūta papildu izvešana. Otrs ir saistīts arī ar tarifu izmaiņām, ko nosaka paši izvedēji, šajā posmā mēs kā pārvaldnieks esam tikai kā starpnieki.

Ņemot vērā visas pretenzijas, pārvaldnieks šobrīd ir ceļā uz veiksmīgu sadarbību ar Ilmājas ielas 1 iedzīvotājiem. Iespējams, kabatai nedraudzīgs ieteikums no viņu puses ir – palielināt mājas uzkrājuma fondu!

Žurnāliste
Darbā raidījumā Bez Tabu nākas akceptēt izaicinājumu pilnu ikdienu. Žurnāliste rūpīgi iedziļinās dažādu nejēdzību risināšanā un veido stāstus par visdažādākajām tēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm