tv3.lv

Uzmanību! Braucot zem dzelzceļa tilta, lāstekas var sabojāt jūsu automašīnu

Rīdziniece Lolita, braucot uz darbu, pamanījusi, ka zem dzelzceļa tilta Mūkusalas ielā ir milzīgas lāstekas. Grib brīdināt, gan kājāmgājējus, gan autovadītājus, lai uzmanās!

2019. gada 15. martā 19:30

Lāstekas kļuvušas vēl bīstamākas nākamajā dienā. No darba uz mājām devusies ar sabiedrisko transportu, bet zem dzelzceļa tilta nācies turpināt ceļu kājām. Bija nepatīkami pārsteigta, ieraugot, ka lāstekas kļuvušas vēl draudīgākas  un atkusnī jebkurā brīdī varēja krist lejā. Bijušas bažas, ka krītot var savainot gan gājējus, gan sabojāt zem tilta braucošās automašīnas. Uzskata, ka šāda situācija nedrīkstētu veidoties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Auto stiklu pārzinātājs  SIA “Intrans” speciālists  Mārtiņš Dančauskis skaidro, ja milzu lāstekas krīt no tilta, var sabojāt gan auto virsbūvi, gan sasist vējstiklu, kurš atkarībā no auto modeļa maksā, sākot ar 120 eiro un vairāk.

Raidījums Bez Tabu noskaidro, ka atbildīgais par lāsteku novākšanu ir VAS “Latvijas Dzelzceļš”, kas šo darbu uzticējis apakš uzņēmumam. Dienā, kad Bez Tabu dodas filmē dzelzceļa tiltu, ierodas arī brigāde, kas lāstekas novāc. Iepriekšējo reizi tas ticis darīts pirms piecām dienām. VAS “Latvijas dzelzceļš” pārstāvis aicina ziņot viņiem, zvanot pa tālruni 1181 vai sūtīt elektronisku ziņu, ja redz, ka zem dzelzceļa tiltiem izveidojušās lāstekas. Tās tikšot novāktas nekavējoties.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm