tv3.lv

Uzstādīts jauns Ginesa rekords – piedalās arī Latvijā zināmas personības

Lielākā rasola bļoda, garākā līnijdejotāju rinda, garākā telefonsaruna – šie ir vieni no Latvijā uzstādītajiem Ginesa rekordiem. 7. augustā Lucavsalā vienkopus pulcējās vairāk nekā 300 cilvēku, lai uzstādītu jaunu rekordu – viņi pusstundu vienosies kopīgā lielākajā akupresūras masāžas nodarbībā.

Lai Ginesa rekordu iegūtu, vismaz 250 cilvēkiem šis laiks jebkādā pozā jāpavada uz masāžas paklājiņiem. Satiktie dalībnieki sāpes neizrāda, bet atklāj – ir sāpīgi. Daži atklājuši vieglāku veidu, lai pusstundu izturētu – uz paklājiņa stāv ar zeķēm. Pasākums vienkopus pulcēja gan jau rūdītus masāžas paklājiņu lietotājus, gan iesācējus, gan arī Latvijā zināmas personības un “influencerus”.

Ieva Adamss
TV personība, pasākuma apmeklētāja

Ieva Adamss

“Es esmu no tiem labajiem mazohistiem, kuriem sāp, bet tu zini, ka tās ir patīkamās sāpes un tad ir ļoti labi.”

Un visi kā viens, lai arī atzīst, ka pusstunda uz asajiem paklājiņiem nav medus maize, apzinās, ka ir klātesoši zīmīgā brīdī – Ginesa rekorda statusa iegūšanā. Un vispār – latvieši laikam tāda rekordistu tauta, jo ir idejas jau nākamajiem rekordiem. Pasākuma dalībniece Justīne gribētu kādreiz piedalīties gulēšanas rekorda uzstādīšanā, vēl kāds – uzpūst lielāko ziepju burbuli, bet citi – jebko, kas saistīts ar sportu.

Lai arī rekorda dalībnieki neslēpj sajūsmu par dalību tik globāli zīmīgā notikumā un “influencere” Endija Kalniņa pat ierosina šo notikumu turpmāk pievienot savā CV, “Pranamat Eco” līdzīpašniece atklāj, – tehniski organizēt šādu pasākumu ir ļoti sarežģīti. Lai rekords tiktu ieskaitīts, primāri klāt jābūt oficiālam Ginesa rekordu tiesnesim, kurš šoreiz gan klātienē ierasties nevarēja, tāpēc savu uzrunu teica attālināti. Lai tiesnesis tomēr būtu klātesošs pasākumā un rekordu varētu apstiprināt, viss pasākums tika iemūžināts ar kameru palīdzību.

Latvija uzstādījusi jaunu Ginesa rekordu, kurā piedalījās 342 dalībnieki.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm