tv3.lv

Vai gribi iepazīšanos sākt uzreiz ar skūpstu? Vai tas ir tā vērts, Bez Tabu to noskaidro pie zinātājiem!

Jau pavisam drīz būs klāt 14. februāris – Svētā Valentīna jeb Visu mīlētāju diena, kas nozīmē, ka daudzi un daudzas trīcošām sirsniņām gaidīs un cerēs uz Amora mīlas bultām. Savukārt raidījums Bez Tabu, kā ik gadus, rīko šovu “Pirmais skūpsts” – satraucošu un piedzīvojumiem bagātu notikumu drosmīgajiem mīlēt gribētājiem, kur galvenā balva ir ne tikai skūpsts ar svešinieku, bet arī attiecības, bet tas jau ir atkarīgs no viņiem pašiem.

2017. gada 16. janvārī 13:01

Šā gada “Pirmā skūpsta” dalībnieku atlase, pirmie skūpsti, saviļņojums un randiņi rit pilna sparā un par tiem Bez Tabu pastāstīs tieši 14. februāra vakarā. Tikmēr aicinām tevi uzzināt, kādas atmiņas par “Pirmo skūpstu” ir šova līdzšinējiem dalībniekiem un kā vispār saprast, ar kuru patiesībā skūpstīties?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pagājuša gada “Bez Tabu Pirmā skūpsta” dalībniece Renāte stāsta, ka sākt iepazīšanos ar skūpstu ir ļoti satraucošs process. “Man patika piedalīties šajā projektā, tas man bija liels piedzīvojums. Protams, satraukumu netrūka – pirms šova biju iedzērusi divas nomierinošās tabletes. Patiesībā bija diezgan liela neziņa, jo tas, ka es nezināju, ar ko man būs jāskūpstās, tas jau bija vistrakākais, bet nu… tad, kad pagriežas, tad jau ir vienalga,” savos iespaidos dalās “Bez Tabu Pirmā skūpsta” dalībniece Renāte.

Foto: F64

Ar savu skūpstīšanās “objektu” Jāni Renāte gan nav kopā – neesot kaut kas sanācis līdz galam, taču viņa dod padomu, kādam būtu jābūt pirmajam skūpstam. “Kādam ir jābūt pirmajam skūpstam, kas spēj pārliecināt? Jebkāds, taču ne uzbāzīgs, jo, ja aiziet par traku, tad tas ir… pārāk dīvaini,” uzskata Renāte.

Aigaram šovā bija iespēj skūpstīties ar Lauru, un viņš uzskata, ka pirmais skūpsts spēj sniegt pamatinformāciju par cilvēku. “Var izdarīt secinājums, bet vairāk var uzzināt pēc tam. Pēc skūpsta var pateikt kāds cilvēks ir,” uzskata Aigars un dalās stāstā, kā attīstījušās attiecības ar Lauru, “mēs pēc šova kādu laiku tikāmies, bet ar laiku sapratām, ka mums ir dažādi skati uz nākotni un nolēmām, ka šķirsimies.”

Foto: F64

Savukārt Annai “Bez tabu Pirmais skūpsts” ir bijusi pirmā un vienīgā reize, kad iepazīšanās ir sākusies tieši ar skūpstu. “Man tas bija pašai sev pārbaudījums – vai es tā varēšu, jo es neesmu no tām meitenēm, kas iepazīšanās sāk ar skūpstu,” atklāj Anna, “visneparastākais un visgrūtākais bija tieši tā pagriešanās. Kad tu ieraugi [savu partneri –red.] uzzreiz un tev tas [jāskūpstas – red.] ir jādara, tas bija visdīvainākais.” Lai arī ar šova partneri Tomu attiecības ir pajukušas, viņi citiem iesaka piedalīties šovā “Bez tabu Pirmais skūpsts”. “Man tas viss pagrieza dzīvi otrādāk,” neslēpj Anna, “esmu kļuvusi atraktīvāka un drošāka.”

Foto: F64

Tas, vai pirmais skūpsts būs veiksmīgs un tas varētu pāraugt attiecībās, patiesībā ir atkarīgs no siekalām un ķermeņa smaržas, ko mēs apzināti nejūtam, atklāj hipnopsihoterapeite Dace Rolava. “Siekalās ir DNS informācija, tas ir zinātniski pierādīts. Tas, kad šī informācija sakrīt, lai pēc dabas noteikumiem būtu labs pēcnācējs, tad mums tā skūpstīšanās patīk,” norāda Dace Rolava. Tas viss notiek mūsu zemapziņā un ķīmiskajos procesos, taču, kad pieslēdzas apziņa, notiek partnera novērtēšana un tiek izlemts, vai attiecības turpināt. “Tā jau ir mūsu apziņa, kura sāk vērtēt, plānot. Līdz ar to es varu sākt domāt citādi – tādēļ ir ļoti daudz pāri, kas dzīvo, izšķiras un atkal saiet kopā, vairākas reizes precas,” par mīlas peripetijām stāsta Dace Rolava.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču visi “Bez Tabu Pirmā skūpsta” līdzšinējie dalībnieki atklāj – dalība šovā ir brīnišķīgs veids, kā piedzīvot kaut ko jaunu un, iespējams, tiks izvilkta “laimīgā loze”.

“Bez Tabu Pirmais skūpsts” norisināsies arī šogad, un jau 14. februārī skaties, vai šova dalībniekiem izdosies atrast citam citu.

Foto: 2016. gada “Pirmā skūpsta” dalībnieki

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm