Bez Tabu: 14.maijs

16. maijā 20:43

Kādos gadījumos var palikt aiz sabiedriskā transporta durvīm pieturā? Piemēram, transportu var gluži vienkārši nogulēt un Tu redzi, kā tas aizripo jau tāles zilajās pa maršrutu. Vēl var sajaukt atiešanas laikus. Izrādās, mēdz būt arī situācijas, kad Tu velies nopirkt biļeti ar karti, bet tas aparāts nu itin nemaz negrib darboties. Soferis dusmīgs, aiz Tevis veidojas rinda un ta tālāk un ta joprojām. Ja esi pieaugušais, gan jau zināsi, kā rīkoties. Bet, ja esi jaunāko klašu skolēns un pieturā paliec viens par. Esam pārliecināti, ka lielākā iedzīvotāju daļa atvieglojumā nopūtās, kad noslēdza apkures sezonu. Tie izdevumi ir tik lieli, ka tā vien gribas, lai saulīte dara savu darbu un nebūtu jādomā ne par brikešu, ne cita kurināmā iegādi.

Bez Tabu ir informatīvi izklaidējošs raidījums, kurā žurnālisti risina sadzīviskas problēmas un konfliktus ar iestādēm, uzņēmumiem un citiem cilvēkiem.

Bez Tabu atklāj un izgaismo svarīgus jautājumus, kas skar katru no mums.

Skaties raidījumu kanālā TV3 darba dienās pulksten 19.10, tiešraides un raidījumu arhīvs arī tv3.lv un nākamās paaudzes televīzijā Go3.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sazinies ar Bez Tabu zvanot uz tālruni 6 709 9090 vai iesūtot jautājumus epastā [email protected]

Par pārpratumiem un netaisnībām raksti Sūdzību dēlī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm