tv3.lv

“Viņas melo labāk” Robertiņa lomas atveidotāja Māra Bezmera bērni sadzīvo ar tēta popularitāti un iet viņa pēdās

2019. gada 26. decembrī 20:47

Otrajos Ziemassvētkos Bez Tabu dodas ciemos pie seriāla “Viņas melo labāk”, kolorītākā tēla, Robertiņa atveidotāja, Māra Bezmera, kurš izrādās mīl rosīties virtuvē un šoreiz kopā ar saviem bērniem gatavos biezpiena mājiņu ciematu.

Marta un Mārcis kopā ar tēti šodien rosoties virtuvē nolēmuši sarūpēt pamatīgu sniegputeni un radīt piparkūku mājiņu ciematu. Lai to paveiktu Māris saputo putukrējumu, pievieno biezpienu un veido biezpiena mājiņas, bet klasisko cepumu vietā, izmanto piparkūkas. Lielos un mazos cepumus pildot ar biezpienu Māris ar Martu un Mārci kopā izveido veselu biezpiena mājiņu ciematu. Lai mājiņas labāk turētos kopā un būtu ātrāk baudāmas, cepumus pirms savienošanas ar biezpiena masu iemērs pienā. Rotāšanai izmanto marmelādi un no zaļās cukura masas izveido ciemata centrālo egli.

Gatavojot aktiera un režisora bērni atklāj, ka viņi iet tēta pēdās un jau ir iemēģinājuši roku aktiermākslā.

Mārcis
Māra Bezmera dēls

Es esmu piedalījies seriālā “Radiņi” un “Sarkanais mežs”. Sarkanajā mežā trešajā sērijā mēs ar puikām spēlējāmies, ka šaudāmies ar koka pistolēm. Radiņos es septītajā sērijā tēloju ceļotāju ģimenes dēlu.

Tikmēr Marta ir filmējusies reklāmās. Vinu no tām gan tā arī nav parādījuši, bet kādā citā Marta filmējusies kopā ar tēti un tā bijusu sociālā reklāma, kas aicina nededzināt kūlu.

Māra bērni atzīst, ka viņiem nākas sadzīvot ar tēta seriāla tēlu Robertu. Mārcis jau pieradis, ka skolā viņa tētim prasa autogrāfus. Bet abi bērni atzīst, ka tēta slava viņus netraucē.

Tagad, kad Ziemassvētku svinēšanai pamazām liekam punktu Māris pilnu sparu gatavojas svinēt Jauno gadu skaļāk, jo tieši viņš ne tikai piedalīsies TV3 jaungada pasākuma vadīšanā, bet ir arī gadu mijas notikumam “Viņas svin skaļāk” scenārija autors.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm