“Visam ir savas robežas.” Pirmais skūpsts uz “Dejo ar zvaigzni” deju grīdas

Raidījuma “Dejo ar zvaigzni” otrajā tiešraidē aktrise Elīna Bojarkina ar deju partneri pārsteidza ar dejas noslēguma skūpstu. Twitter.com lietotāji komentāru parādā nepalika. Viedoklis ir arī citiem raidījuma dalībniekiem.

Pati Elīna atzīst – ideja par skūpstu dejas noslēgumā tapusi tikai tiešraides dienā, bet viņai kā aktrisei tas nav nekas neierasts vai īpašs, jo skūpstīties sanācis vairākos seriālos vai filmās.

Arī Elīnas kolēģiem raidījumā skūpsts dejas nobeigumā šķita īstajā vietā un laikā, tomēr ne katrs uz ko tādu būtu gatavs pats.

Madara Palameika
“Dejo ar zvaigzni” dalībniece

Madara Palameika

“Man vēl būtu jāpamācās tādai drosmei. Elīna ir baigais malacis.”

Kaut arī atzīst, ka skūpsts izskatījies skaisti, dziedātāja Aminata nav pārliecināta, vai uz ko tādu būtu gatava. Viņa atzīst : “Visam ir savas robežas.”

Arī interjera dizainere Anda Ozoliņa skūpstu dēvē par skaistu dejas noslēgumu, tomēr ir pārliecināta, ka skūpstam uz deju grīdas gatava nebūtu.

Rihards Dūša
Dejotājs, “Dejo ar zvaigzni” dalībnieks

“Es saprotu, ka tas ir šovs un šovā visi paņēmieni ir interesanti un svarīgi.”

Žurnāliste
Ļoti viegli atrod kopīgu valodu ar saviem sižetu varoņiem. Viņu raksturo empātija, atbalsts un drosme, tāpēc skatītāji ar saviem stāstiem bieži vien taisnā ceļā dodas tieši pie Lindas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm