tv3.lv

Divistabu dzīvoklī ierīko suņu audzētavu, aptuveni 30 suņu riešana ir neizturams pārbaudījums kaimiņiem

Jau aptuveni trīs gadus divistabu dzīvoklī dienu un nakti rej prāvs suņu bariņš.

2017. gada 18. janvārī 11:59

Slokas ielas 167. nama iedzīvotāji novesti līdz izmisumam, kaimiņu dzīvoklī ierīkotās suņu audzētavas radītais troksnis ikdienu padara neciešamu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tur ir vairāk nekā 30 suņi, tuvojoties pavasarim, skaits noteikti palielināsies. Naktīs nevaru pagulēt. Man 22.00 gribas gulēt, bet trokšņa dēļ nevaru. Ja paņemu miega zāles, tad guļu līdz diviem, trijiem, kad suņi atkal ir augšā.

Bez Tabu pārliecinās, ka suņu riešana ļoti labi dzirdama gan kāpņu telpā, gan dzīvoklī, kas atrodas zem audzētavas. Kāpņu telpā redzamas piestiprinātas restes, lai suņi nejauši nenokristu.

Likumdošanā nav paredzēts, cik suņus drīkst turēt noteiktā platībā. Pārtikas un veterinārā dienesta sniegtā informācija liecina, ka dzīvokļa īpašniece nav sniegusi informāciju, ka dzīvoklī tiek turēti vairāk par 5 vienas sugas siltasiņu dzīvniekiem, kas vecāki par sešiem mēnešiem.

Šādas informācijas nesniegšana ir administratīvo aktu pārkāpums. Ne Valsts, ne pašvaldības policija gada laikā nav saņēmusi sūdzības par skaļo suņu riešanu.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm