Latvijā izveido unikālu patvērumu ūdens dzīvniekiem

Bijušās Rīgas Tehniskās universitātes fakultlātes ēkas pagrabstāvā Edvards ar sievu ierīkojuši patvērumu ūdens dzīvniekiem.

Šobrīd Edvarda gādībā patvērumu raduši deviņi bruņurupuči un dažāda izmēra zivis. Tos uz biedrību “Akvarīga” lielākoties atved īpašnieki, kuri vairs nespēj par dzīvniekiem parūpēties. Atsevišķi bruņurupučie tiek atrasti arī pilsētvidē, kur tos īpašnieki pametuši.

Edvardam ir biotehnologa palīga izglītība. Kopā ar sievu pašmācības ceļā meklēta informācija par zivju ārstēšanu. Latvijā tikai retais vetārsts piekrīt operēt zivis. Zivtiņa vārdā Papagailis “Akvarīgā” nonāca ļoti sliktā stāvoklī, taču, pateicoties ārstēšanai, nu izdevies izveseļoties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Edvards
Rūpējas par zivīm un rupučiem

Mēs gadu turējām Papagaili karantīnā, ar 100% ūdens maiņu. Izmantojām smagus medikamentus. Tagad viņa izveseļojusies, jauki dzīvojas. Tas ir mūsu prieka stāsts. Mēs likām maz cerību, gadu mocījāmies, un ir rezultāts. Nav dienas, kad šeit neesmu. Zivis jābaro katru dienu. Zivis atvestas aizdomīgos, kritiskos stāvokļos, tādēļ bieži vien tepat arī nakšņoju, lai ik pēc divām stundām pārbaudītu, vai viss kārtībā.

Šobrīd “Akvarīga” nepiedāvā iespēju ne zivis, ne bruņurupučus adoptēt. Biedrība darbojas, pateicoties ziedotājiem un Edvarda ģimenes finansējumam. Lielākie izdevumi ir par elektrību. Lai dzīvniekiem nekā netrūktu, mēnesī nepieciešami vismaz 1000 eiro.

Jau tagad ir skaidrs, ka biedrībai nepieciešamas plašākas telpas.

Ja vēlies biedrību atbalstīt finansiāli, veic pārskaitījumu uz “Akvarīga Biedrība” konta numuru: LV05HABA0551048996858.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm