tv3.lv

Mistika. No Lauksaimniecības universitātes veterinārās klīnikas pazūd suņa līķis

Sešus gadus vecā suņu puikas Džeisona saimniekiem šis Jaunais gads iesākās bēdīgi, bez sava ģimenes mīluļa. Saimnieku acu priekšā, pie mājas Jelgavā, sunīti notrieca automašīna.

2017. gada 3. janvārī 19:38

Lai glābtu suņa dzīvību, kas esot kā ģimenes loceklis, draudzīgs un mīļš, aizveduši cietušo uz Latvijas Lauksaimniecības universitātes veterināro klīniku un cerējuši, ka lolojums izdzīvos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

No rīta saņēma zinu, ka ģimenes mīlulis tomēr nomiris un par klīnikā veiktajām manipulācijām esot jāsamaksā gandrīz 90 eiro. Aizgājuši samaksāt un ar dakteri vienojušies, pēc mājdzīvnieka mirstīgajām atliekām atbrauks vēlāk ar automašīnu.

Kad ieradušies, saņēmuši ziņu, ka Džeisona mirstīgo atlieku nav… . Ģimene bijusi šokā: kā no klīnikas var pazust suņa līķis?!

Raidījuma Bez Tabu žurnālisti tiekas ar klīnikas vadītāju un dakteri, kurš ārstēja mājdzīvnieku, kuri taisnojas,
pēc suņa līķa esot ieradies kāds vīrietis un viņam dzīvnieka mirstīgas atliekas arī atdevuši.

Tā dažreiz notiekot, ka pēc līķa ierodas ne tas cilvēks, kurš dzīvnieku atvedis, tālab pat nav iedomājušies, ka vīrietis nav īpašnieks. Turklāt esot pateicis, kādas šķirnes suns un, kā cietis.

Īstie suņa saimnieki apzinājuši radus un draugus, taču neviens suņa līķi neesot ņēmis. Pieļauj domu, ka esot citas versijas, kur suns palicis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dakteris taisnojas, ka pārpratuma vai nejaušības dēļ līķis nav atdots utilizācijai vai kādiem eksperimentiem.
Iespējams, cilvēks kurš paņēma līki, sajaucis klīnikas. Tāda sakritība dažkārt gadoties un tieši tāds suns bijis jāpaņem no citas klīnikas.

Raidījums Bez tabu sazinās ar Jelgavas klīnikām, taču nevienas pārstāvji neatzīstas, ka pie viņiem pēdējā laikā būtu nomiris taksītis.

PVD pārstāvis gan uzsver, pirms atdod dzīvnieka līķi, veterinārajām klīnikām ir jāpārliecinās, ka tas tiek nodots īpašniekam vai pilnvarotajai personai. Šai gadījumā tas neesot izdarīts.

Klīnikas vadītāja atzīst, ka jūt līdzi ģimenei un notikušais visiem esot nepatīkams pārsteigums. Lai nesanāktu kā šoreiz, sola, ka nākotnē reģistrēs visas personas, kam atdod mājdzīvnieku vai tā līķi.

Tikmēr ģimene mokās neziņā, kas patiesībā noticis ar viņu taksīti, kuru nevarot pat pienācīgi apbedīt.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm