“Nokodīšu ar saviem zobiem tev kājas!” Ķengaragā izceļas kaimiņu strīds par suņa riešanu

Ķengaraga daudzdzīvokļu mājā izcēlies konflikts – kāda ģimene nav apmierināta, ka kaimiņu suns nemitīgi tiekot atstāts mājās viens. Gaidot saimniekus, dzīvnieks nemitīgi rejot un bojājot pārējiem iedzīvotājiem mieru.

Mierīga un klusa tējas malkošana mājās rīdziniecei Ritai jau sen ir pagātne – jau divu gadu garumā nākas klausīties, ko kaimiņu suns domā par to, ka atstāts mājās viens. Tāpat Rita uztraucas par savu mammu, kurai katru dienu jāklausās suņa rejās.

Rita
vēlas mieru

Mana mamma ir otrās grupas invalīde, un viņai ir nepieciešams miers. Mēs par šo cīnāmies jau divus gadus, man ir jautājums, cik ilgi mēs varam par šo vietu cīnīties?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Suns paliekot viens teju visu dienu, reizēm sieviete dzīvnieku atstājot vienu pašu arī visu nakti. Tas nozīmē, ka riešana ir nemitīga. Ģimene vairākkārt saukusi Rīgas pašvaldības policiju, kas apstiprina, ka minētajā adresē esot būts un ierosināta arī administratīvā lieta, tomēr arī tas nav bijis pietiekams iemesls, lai situāciju atrisinātu.

Ieejot minētajā kāpņutelpā, kurā dzīvo ģimene ar suni, “Bez Tabu” uzreiz dzird pamatīgu suņa riešanu. Tā nāk no dzīvokļa, kas atrodas ēkas piektajā stāvā. Izrādās, tas nav suns, par kuru sūdzas Rita, tas ir vēl cits suns, kurš arī traucējot apkārtējiem iedzīvotājiem. Pašvaldības policijā norāda, ka dzīvnieku saimnieku uzdevums ir rūpēties ne tikai par savu mājas mīluli, bet nodrošināt arī, lai dzīvnieks netraucētu apkārtējiem iedzīvotājiem.

Šogad Pārtikas un veterinārais dienests saņēmis 750 sūdzības par iespējamu labturības prasību neievērošanu, veiktas 1350 pārbaudes, mazāk nekā pusē gadījumu pārkāpumus konstatē. Plašāk par šo situāciju skaties sižetā!

Žurnāliste
Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm