“Pārdzīvojam, vai kādreiz viņu redzēsim!” Saulkrastu novada Zvejniekciemā pazudis suns; saimnieki lūdz palīdzēt

Jau teju divas nedēļas ģimene no Saulkrastu novada Zvejniekciema izmisīgi meklē noklīdušo mīluli – Bostonas terjera šķirnes suņu puiku Remī. Izmisušie saimnieki lūdz palīdzību meklējumos.

2021. gada 19. aprīlī 19:10

Nelielā izmēra suņuks Remī no mājas pagalma izskrēja 7. aprīlī.

Gunita
suņa saimniece

Remī ir mūsu ģimenes loceklis, mīlulis. Mēs ļoti, ļoti atrast viņu. Nemanot izskrēja no sētas. Viņš ļoti ātri skrien. Domājam, ka viņš aizskrējis pa Jūras prospektu ostas virzienā. Daudz laika pagājis. Viņš, būdams mazs istabas sunītis, nevarētu izturēt temperatūras svārstības, ja būtu kaut kur ārā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gunitas ģimene, tās draugi “izķemmējuši” apkaimes mežus, lūkojušies visapkārt apkaimē, bet no Remī ne vēsts. Saimnieki ir pateicīgi līdzcilvēkiem par suņa meklēšanas ieraksta pavairošanu sociālajos tīklos, kur gan pagaidām nav noderīgas informācijas par mīluļa atrašanās vietu. Pie koku stumbriem, publiskās vietās izlīmētas lapas ar informāciju par suņuka pazušanu, saimnieku kontakttālrunis. Remī ir čipots un reģistrēts Lauksaimniecības datu centrā, tāpat ciešā siksniņā kaklā iekārts medaljons ar suņa vārdu un saimnieces kontakttālruni. Ķepaiņa saimniecei Gunitai šķiet savādi, ka viņas telefons klusē, ka neviens it kā nav redzējis suni.

Suņa saimnieki lūdz sniegt jebkādu informāciju par Remī, viņa atrašanās vietu, zvanot saimniecei Gunitai (29649078) vai Saulkrastu novada pašvaldības policijai (25449916).

Gunita
suņa saimniece

Iepriekš, kad suns aizskrēja nepamanīts pastaigas gar jūru laikā, tas atrisinājās 15 minūšu laikā. Cilvēki pazvanīja. Bažījamies, ka kāds viņu ir piesavinājies, vai, labu gribot, paņēmis pie sevis. Lūdzam līdzcilvēkus pavērot apkārt – varbūt kādam uzradies šāds draudziņš, kāds pirms tam nav bijis. Sunītis ir ļoti mīlīgs, draudzīgs, rotaļīgs. Tāds, kādu visi gribētu.

Foto: no personīgā arhīva

Melnbaltais Remī, būdams Bostonas terjera šķirnes suns, ir vērtīgs arī naudiskā izteiksmē, tāpēc saimnieki neizslēdz, ka kāds ķepaini varētu piesavināties. Gunitai neticas, ka neviens ilgajā laika periodā nav tuvumā apskatījis Remī un informāciju uz medaljona.

Gunita
suņa saimniece

Es jau it kā viņam mācīju, ka tā nevar, bet tāpat, kad nāk pretī cilvēks, kurš smaida, ir atvērts, viņš vienmēr iet pie cilvēka, komunicē. Arī šoreiz viņš meklētu patvērumu. Viņam nepieciešama īpaša aprūpe. Viņš ir ļoti jūtīgs pret barību, ēdiena maiņu. Viņam ir tikai viena barība, ko var ēst. Tajā nedrīkst būt graudaugi. Tā ir tā īpašā aprūpe.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ļoti satraukta ir arī Marija, Gunitas meita, kuras ļoti ilgojas pēc sava drauga.

Marija
ilgojas pēc suņa

Es ļoti pārdzīvoju, vai mēs vispār viņu kādreiz vēl redzēsim, vai viņam viss labi. Lūdzu, atdodiet viņu, ja esat paņēmuši! Es domāju tikai par savu suni. Cenšos viņu atrast, visu laiku vaicāju, vai kāds ir redzējis.

Kamēr Saulkrastu novada pašvaldības policija pieņēmusi zināšanai informāciju par Remī pazušanu, kaimiņu – Limbažu novada – kārtībsargi pārbaudījuši kādu saimniecību netālajā Skultes pagastā, par kuru saņemti aizdomīgi signāli.

Limbažu novada pašvaldības policija

2021.gada 12.aprīlī plkst.19:50 no Valsts policijas saņēmām informāciju, ka Skultes pagastā vienā privātīpašumā atrodas zagts suns. Valsts policija palūdza aizbraukt un pārbaudīt informāciju. Notikuma vietā sagaidīja suņa īpašniece, kura informēja, ka šā gada 7.aprīlī Saulkrastu novadā no viņas īpašuma pazudis suns, kurš, iespējams, nozagts un norādīja, ka suns varētu atrasties šajā īpašumā. Mājas saimnieks paskaidroja, ka īpašumā atrodas tikai viņam piederošie 4 suņi. Ar viņa atļauju, kopā ar pazudušā suņa saimnieci, tika apskatīts īpašums. Pazudušais suns īpašumā neatradās. Par zādzības faktu iesniedzējas iesniegums tika nogādāts Valsts policijā. Par cik saskatāmas noziedzīga nodarījuma pazīmes, no plašākas informācijas Pašvaldības policija atturas. Pašvaldības policija informē, ka suņa pazušanas gadījumā nekavējoties jāziņo Pašvaldības policijai un jāuzsāk dzīvnieku meklēšana. Zādzības gadījumā jāvēršas ar iesniegumu Valsts policijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm