Parkā uzstāda brīvkrānu dzīvniekiem, bet ar dzīvniekiem tajā ieeja aizliegta

2022. gada 3. jūnijā 17:06

Aprīlī Rīgā tika uzstādīti 6 brīvkrāni. Viens no tiem – centra sporta kvartāla rotaļu laukumā Barona ielā. Brīvkrāni paredzēti cilvēkiem un suņiem, taču Barona ielas laukumā ar suņiem ieeja ir aizliegta.

Lai noskaidrotu, vai noteikumi sporta laukumā nav mainījušies, “Bez Tabu” komanda kopā ar suni devās to pārbaudīt. Gandrīz pēc pilna noieta apļa ar suni pie siksniņas un klēpī apsargi paziņo, ka sunim laukums ir jāpamet.

Mārtiņš Vilemsons
Rīgas domes pārstāvis

“Tas, ka tā bļodiņa ir, nozīmē, ka to var izmantot arī citiem mājdzīvniekiem. Teiksim, ja tev līdzi ir trusis vai sesks, tu vari aiziet arī pie tās bļodiņas un padzirdīt.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vaicājot, vai tas nozīmē, ka drīkstam laukumā ienest seskus, Rīgas domes pārstāvis atbild apstiprinoši un norāda, ka trauks paredzēts arī putniem un bitēm. Dome arī paskaidro, ka visi seši brīvkrāni veidoti pēc viena parauga un taisīt vienu – bez trauciņa suņiem – nav bijis izdevīgi.

Dziedātāja un divu bērnu māmiņa Kristīne Šomase Barona ielas sporta laukumu apmeklē vismaz divas reizes nedēļā. Viņa nav priecīga par to, ka ar suni ieeja ir aizliegta.

Kristīne Šomase
dziedātāja, divu bērnu māmiņa

“Tev ir jāizvēlas – vai nu tu ej ar bērnu izklaidēties, vai tomēr šoreiz šī būs tikai pastaigas diena un līdzi vēl ņem ģimenes četrkājaino draugu.”

Kristīne iesaka bērnu rotaļu laukumos ierīkot kaut vienu stūrīti, kur uzturēties drīkstētu arī ar suņiem. Rīgas dome šādas izmaiņas gan neplāno.

Žurnāliste
Ļoti viegli atrod kopīgu valodu ar saviem sižetu varoņiem. Viņu raksturo empātija, atbalsts un drosme, tāpēc skatītāji ar saviem stāstiem bieži vien taisnā ceļā dodas tieši pie Lindas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm