tv3.lv

“Visu laiku rej!” Lielvārdes iedzīvotāji nespēj sadzīvot ar kaimiņienes suņiem, dzīvnieku saimniece pārmetumiem nepiekrīt

2021. gada 19. janvārī 14:08

Lielvārdes iedzīvotāja Žaklīna dzīvnieku patversmē nostrādājusi astoņus gadus. Tajā laikā arī pati izlēmusi par labu adopcijai, atverot savas mājas durvis četriem suņiem. Jau piecus gadus kopā ar četrkājainajiem draugiem dzīvo Lielvārdes daudzdzīvokļu mājā. Stāsta, ka kaimiņiem nekad neesot bijušas pretenzijas pret suņiem, tieši pretēji – kaimiņu bērni vienmēr ar tiem spēlējušies, tomēr viss mainījies martā, kad Žaklīna saņēmusi pirmo “sveicienu” no pašvaldības policijas.

Liels bijis pārsteigums, saņemot ziņu no Lielvārdes pašvaldības policijas. Pie likumsargiem vērsies anonīms ziņotājs, kurš nespējot sadzīvot ar dzīvnieku nemitīgo riešanu un smaku – Žaklīnai pārmetumi šķiet nepamatoti.

Žaklīna
četru suņu saimniece

Uzrakstīju vienu iesniegumu, pēc tam vēl citu iesniegumu. Tad man pateica, ka e-pastā saņemšu informāciju, ka man piešķirts apsūdzētās statuss. Tad sanāk tā, tāpēc, ka man ir suņi, man var ierosināt administratīvo lietu.

Žaklīnai ir slīdošais darba grafiks – piecas dienas strādā, pēc tam piecas atpūšas. Kamēr suņu saimniece strādā, dzīvniekus no pulksten pieciem vakarā pieskatot lielvārdietes dēls. Nenoliedz, ka ir dienas, kurās dzīvnieki mājās ir vieni paši.

Par problēmu dzirdējuši visi “Bez Tabu” sastaptie iedzīvotāji. Konkrēti pie likumsargiem vērsies kaimiņš Viktors, kura dzīvoklis atrodas tieši virs Žaklīnas mājokļa. Stāsta, ka nevarot mājoklī ielaist svaigu gaisu, tiklīdz logs vaļā, jūtot nepatīkamu smaku. Arī suņu rejas jau kļuvušas par ikdienu. Nenoliedz, ka sarunu ceļā problēmu nav mēģinājis atrisināt. Tā vietā uzrakstīti vairāki iesniegumi likumsargiem.

Lielvārdes pašvaldības policijas priekšnieks apstiprina, ka konflikts likumsargu redzeslokā nonācis jau sen – gada nogalē par iespējamo labturības normu neievērošanu ziņojis ne tikai Viktors, bet arī citi iedzīvotāji.

Artis Mundurs
Lielvārdes pašvaldības policijas priekšnieks

Pašvaldības policijas amatpersonas izvērtēja saņemto informāciju, pieņemot lēmumu uzsākt administratīvo procesu. Administratīvais process ir nodots pašvaldības administratīvajai komisijai. Viņi izvērtēs, vai šajā lietā ir saskatāmi pārkāpumi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm